czwartek, 13 sierpnia 2020

Fałszywa pandemia c.d.

Przed rokiem 2020 objawy grypopodobne diagnozowano jako infekcja, przeziębienie lub grypa.
Nikomu z tego powodu nie kazano przebywać na kwarantannie, nikogo i niczego nie zamykano.
Świat był, jakiś taki..., normalny.

Dzisiaj ludzie boją się żyć jak dawniej. Absurdy, które przeżyliśmy w ostatnich miesiącach typu: zakazu wejścia do lasów, parków, zamknięte szkoły, boiska, place zabaw, zakładanie szmatek i kagańców na twarz, itd., stały się, o dziwo..., normą. Może niektórzy z powodu niedotlenienia mózgu, wywołanego noszeniem maski, są tak "zadżumieni umysłowo", że nie zdejmują szmatki z twarzy nawet gdy idą spać.
Dla mnie jak ktoś chce to może nawet nosić wiadro na głowie. Tylko dlaczego mają to robić wszyscy skoro jest to niedorzeczne?

Czy Covid-19 naprawdę jest śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości, czy raczej wielką manipulacją, za pomocą której potężne siły chcą osiągnąć ukryte cele?

Przypomnijmy, że 95-97% zakażonych przechodzi owo zakażenie bezobjawowo, czyli nawet o nim nie wie. To tak jak w przypadku drobnej infekcji, czy niedyspozycji. Może podrapie trochę w gardle, może zaboli głowa lub mięśnie, albo zamiast 30 pompek, które zrobiłeś wczoraj, dzisiaj zrobisz maks 27.

Kiedy skończy się ta pandemio-psychoza i histeria?
.Wtedy kiedy przestaną przeprowadzać testy, które czasami dają wynik dodatni dla pomarańczy albo kozy, albo nawet dla osoby, która nie oddała wymazu do sprawdzenia. Ponadto, owe testy mają 60% skuteczności, czyli 40% omylności.
.Wtedy, kiedy przestaniemy w nią wierzyć, a osoby promujące ją w Polsce zostaną wywiezione na taczkach.

"Większość mediów ze zgrozą obwieszcza światu straszliwe wieści, podrasowując je odpowiednio, by brzmiały jeszcze bardziej apokaliptycznie (...). Codzienna porcja strachu ma nas przerazić i wymusić posłuszeństwo wobec kolejnych zakazów i nakazów zmieniających nasze życie, niekiedy bezpowrotnie".
Skan artykułu z tygodnika "Sieci" zamieszczam poniżej:

Czego bardziej się boisz? Mandatu za brak maseczki, czy wirusa?
Wróćmy do normalności.
Żyjmy!
Naprawdę warto!


Powiązane posty:
link Telewizja kłamie
link Etymologia wirusa
link Fobia
link Wirusek-świrusek
link Proroctwo Orwella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz