czwartek, 28 marca 2019

Wiara czyni cuda

Zachodzi istotna różnica pomiędzy pragnieniem jakiejś rzeczy i gotowością na jej przyjęcie. Nikt nie jest gotów na przyjęcie żadnej rzeczy, dopóki nie uwierzy, że może ją osiągnąć. Stanem Twojego umysłu musi być wiara, a nie powierzchowna nadzieja czy pragnienie. Pełna otwartość umysłu ma dla osiągnięcia wiary kluczowe znaczenie. Umysły zamknięte, zalęknione nie rodzą ani wiary, ani odwagi.
Uświadom sobie, że do osiągnięcia ambitnych celów życiowych potrzeba mniej wysiłku niż do znoszenia ubóstwa i biedy.

Weź sprawy w swoje ręce i nie poddawaj w wątpliwość swojej wiary. Nie pozwól postrzegać się jako malutki, słaby człek, który biega, aby zarobić parę grosików. Bądź dzielną i ambitną indywidualnością, którego wiara we własne siły wzrasta ogromnie. Podejmuj inicjatywę i odnoś sukces. Polegaj na sobie (link).

Wiara nakierowana na odniesienie sukcesu nada siłę każdej Twojej myśli i pozwoli wznieść się na wyżyny. Nawiązujesz łączność z Nieograniczonym Rozumem. Wiara jest najsilniejszą chemią ludzkiego umysłu. Uczucia wiary i miłości są najsilniejszymi spośród głównych uczuć pozytywnych.
Wiara jest takim stanem umysłu, który możesz przekształcić w wolę, ponieważ kształtuje się dobrowolnie, poprzez zastosowanie i wykorzystanie myśli. Powtarzanie sobie lub potwierdzanie poleceń wydawanych myśleniu jest jedyną znaną metodą dobrowolnego rozwijania w sobie uczucia wiary.


Myślenie może przetwarzać w materialny ekwiwalent impulsy myślowe zarówno natury konstruktywnej jak i destrukcyjnej i że równie łatwo może działać pod wpływem impulsów myślowych pozytywnych jak i negatywnych. I to właśnie rodzi zjawisko doświadczane przez miliony ludzi, nazywane przez nich nieszczęściem albo pechem. Wiele osób uważa, że są skazani na ubóstwo i klęskę życiową przez jakąś siłę, nad którą nie mają kontroli. Ludzie ci są twórcami swych nieszczęść zawinionych przez ich niewiarę, wstawioną w ich myślenie i przetwarzającą się w swój fizyczny ekwiwalent.

Możesz wyciągnąć korzyści z wpojenia w swe myślenie podświadome każdego pragnienia, które chciałbyś przetworzyć w jego materialny lub pieniężny odpowiednik dzięki wprawieniu się w stan oczekiwania lub wiary, że przetworzenie takie istotnie się dokona. Twoje oczekiwanie lub wiara są tym czynnikiem, który określa działanie Twej podświadomości.
Aby to uzmysłowić wprowadź się w taki stan, jakbyś był w posiadaniu jakiegoś przedmiotu materialnego, który chciałbyś mieć na własność. Myślenie podświadome przetworzy, w fizyczny ekwiwalent poprzez najbardziej bezpośrednie i najłatwiej dostępne środki, każde polecenie wydane mu w stanie nadziei i wiary.

Sprawą dla Ciebie najważniejszą będzie ustanowienie uczuć pozytywnych jako dominującej siły Twego umysłu i osłabienie, a potem wykluczenie uczuć negatywnych.
Umysł owładnięty uczuciami pozytywnymi jest laboratorium do wytwarzania tego stanu myśli, który nazywamy wiarą. Umysł taki jest w stanie wydawać myśleniu podświadomemu polecenia, które będzie natychmiast przyjmowało i wykonywało.

A oto kilka zasad, poprzez które można rozwinąć wiarę w tych umysłach, w których dotąd jeszcze nie gościła:
Wierz w siebie – wierz w Nieograniczony Rozum.
• Wiara jest eliksirem, który daje życie, siłę i przetwarza impuls myślowy w czyn!
• Wiara jest punktem wyjścia do wszelkiego gromadzenia bogactw!
• Wiara jest podstawą wszelkich „cudów” i tajemnic, których nie da się wytłumaczyć metodami naukowymi!
• Wiara jest jedynym znanym środkiem zdolnym zapobiec klęsce.
• Wiara w połączeniu z modlitwą jest tym elementem, który pozwala nawiązać bezpośredni kontakt z Nieograniczonym Rozumem.

Jesteśmy tym, co o sobie myślimy. Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli. Naszymi myślami tworzymy świat - Budda

Żal ogląda się za siebie, zmartwienie patrzy dookoła, a wiara - do góry.


Powiązane posty:
link Myśl i bogać się
link Zostań swoim szefem
link Bez ograniczeń

Chciałbyś zadać pytanie, pisz śmiało. Postaram się pomóc.
Jeżeli ten materiał jest dla Ciebie wartościowy, polub go proszę, zostaw komentarz i udostępnij swoim znajomym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz