wtorek, 14 sierpnia 2018

Zdrowy albo chory - karmienie umysłu

Niemal każdą dolegliwość fizyczną, w tym raka, wywołują lub poprzedzają zdarzenia życiowe oraz nierozstrzygnięte konflikty. Dr Ryke Geerd Hamer udowodnił, że jeśli konflikt zostanie rozwiązany, nowotwory lub procesy obumierania zostają odwrócone.

Na przykład, spokojne, pocieszające słowa i czuła opieka partnera mogą wywołać reakcje biochemiczne w organizmie tak potężne, że zmienią one Twoja postawę, odprężysz się i poprawi się Twój nastrój. Badania pokazują, że wszystkie nasze myśli, uczucia, emocje, pragnienia, zamiary, przekonania i realizacje są natychmiast tłumaczone na neuropeptydy i neuroprzekaźniki w mózgu. Hormony te służą jako chemiczni posłańcy informacji. Jakość dostarczanych wiadomości wpłynie na funkcjonowanie Twojego ciała.


Połączone moce ciała, ducha i umysłu nieustannie starają się zapewnić nam odżywianie, witalność i szczęście. Organizm wykorzystuje żywność, wodę i powietrze, aby nieustannie odnawiać i utrzymywać się przy życiu. Umysł wybiera zadania, które utrzymują go twórczym i aktywnym. A duch szuka sposobów rozwoju przez tworzenie fal miłości, pokoju i wolności. Dzięki temu możesz dzielić się szczęściem z całym światem, jako sposób na spełnienie.

Pyszny obiad przygotowany przez kochającą osobę może nasycić zarówno Twoje ciało, jak i ducha, i umysł. Obecność drogiej Ci osoby przy posiłku dodatkowo zwiększa poczucie zadowolenia. Tak samo jak dzieło sztuki nie tylko jest sprawą dla ducha, ale także odpręża ciało i umysł.
Wszystko co robisz i czego doświadczasz - fizycznie, psychicznie i emocjonalnie - ma ogromny wpływ na Twoją całą egzystencję. Każda Twoja myśl, uczucie i emocja powodują zmiany w ciele, duszy i umyśle.

Obecność i ciepłe słowa Twojego partnera dają Ci odwagę i podnoszą na duchu.

Tragiczna wiadomość może wywołać ogromne przygnębienie. Strach, który ogarnia w momencie przykrego zdarzenia jest paraliżujący.
Z kolei dobra informacja poprawia nastrój i daje uśmiech na twarzy. Dodaje "skrzydeł" i energii.

Jedna sekunda, jedna wiadomość wystarczy, aby wywołać w Tobie głęboką, wewnętrzną przemianę. W jednej krótkiej chwili możesz doświadczyć stanu głębokiej choroby i rozpaczy, a w innym momencie doskonałego zdrowia.

Powody choroby są całkowitą odwrotnością powodów zdrowia.
Właśnie odkryłeś największą przyczynę chorób, ale i dobrego samopoczucia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz